Новини

27/03/23

Разом ми – сила!

Все як завжди. Слава Україні!

21/02/23

Разом ми – сила!

Команда Алден дякує нашим захисникам. Слава Україні!

14/01/23

Добова абонплата

Шановні абоненти. У зв’язку з частковою відсутністю інтернету 13.01.2023  добова абонплата для всіх наших клієнтів знята не була. 

13/01/23

Аварія на обладнанні

Шановні абоненти!Зафіксовано аварію магістрального обладнання. Може спостерігатись відсутність інтернету. Адміністратори вже працюють над вирішенням проблеми.Вибачте за незручності. Доступ відновлено!

21/12/22

Графік роботи в новорічні свята

Працівники компанії AlDen щиро вітають вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб кожен день 2023 року приносив тільки радість, а всі плани здійснилися! І звичайно бажаємо мирного неба і спокійних днів, щоб новий 2023 рік приніс Україні перемогу ! Зверніть, будь ласка, увагу, що в період Новорічних свят ми прийматимемо звернення та працюватимемо для […]

07/12/22

Зміна тарифних планів

Шановні абоненти . Повідомляємо, що з 15.12.2022 змінюються тарифи на інтернет. Більш детальніше за посиланям https://www.alden.in.ua/internet-tariffs/. Виберіть населений пункт який Вас цікавить для відображення нових тарифних планів.

29/11/22

Довготривалі відключення

У зв’язку з довготривалою відсутністю електроенергії на всіх наших вузлах спостерігаються перебої в роботі інтернет. На той невеликий проміжок часу поки є електроенергія акумулятори на вузлах не встигають заряджатися, щоб надати безперебійний доступ до інтернету. Якщо в вашому населеному пункті дали світло, це не означає що в іншому місці, де знаходяться наші вузли та від […]

27/10/22

Перебої електропостачання 

Шановні абоненти мережі AlDen . З 26.10.2022р. спостерігаються тривалі відключення електропостачання. На деяких вузлах більше 20 годин. Можуть бути перебої в роботі інтернет. Наші монтажні бригади працюють в посиленому режимі, замінюють розряджені акумулятори та дають живлення за допомогою генератора. Вибачте за незручності.

14/10/22

День захисника України 

З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.