Новини

29/11/22

Довготривалі відключення

У зв’язку з довготривалою відсутністю електроенергії на всіх наших вузлах спостерігаються перебої в роботі інтернет. На той невеликий проміжок часу поки є електроенергія акумулятори на вузлах не встигають заряджатися, щоб надати безперебійний доступ до інтернету. Якщо в вашому населеному пункті дали світло, це не означає що в іншому місці, де знаходяться наші вузли та від […]

27/10/22

Перебої електропостачання 

Шановні абоненти мережі AlDen . З 26.10.2022р. спостерігаються тривалі відключення електропостачання. На деяких вузлах більше 20 годин. Можуть бути перебої в роботі інтернет. Наші монтажні бригади працюють в посиленому режимі, замінюють розряджені акумулятори та дають живлення за допомогою генератора. Вибачте за незручності.

14/10/22

День захисника України 

З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

12/10/22

Відключення електроенергії

Шановні абоненти! З 11.10.22 у зв’язку з плановими відключеннями електропостачання можливі перебої у роботі інтернету. Нагадуємо: при відсутності доступу до мережі інтернет, не стабільній роботі, перепадах напруги, різкому знеструмленні та при відновленні постачання світла, рекомендовано перезавантажувати інтернет обладнання (роутер та Ону термінал). Якщо робота інтернету стабільна, перезавантаження не потрібне. З повагою, компанія AlDen.

07/10/22

Разом ми – сила!

Все як завжди. Слава Україні!

09/09/22

Аварія на лінії

Шановні абоненти мережі AlDen . 09.09.2022 о 13:00 зафіксовано аварію у магістрального інтернет провайдера на лінії Київ – Черкаси. Наразі ведуться відновлювальні роботи. Орієнтовний час ремонту до 20:00 Вибачте за незручності. Доступ до мережі інтернет відновлено!

24/08/22

З Днем Незалежності

З Днем Незалежності України – найбільшим національним святом. Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.

12/08/22

Разом ми – сила!

Команда AlDen завітала до діток інвалідів в Чигирин та село Трушівці, Тіньки, Рацево , Вітово, Галаганівка, Стецівка, Вершаці, Іванівка, Суботів і Матвіївка. 200 кілограмів солодощів отримали більш ніж 100 сімей з дітьми та люди похилого віку с фізичними обмеженнями. Від себе хочу подякувати Чигиринському міському голові Віктору Харченко, відділу соціального захисту населення Чигиринської міської ради […]

20/06/22

Разом ми – сила!

Ще декілька важливих точок мають зв’язок AlDen, смаколики як завжди Слава Україні!