Пристрої

Бурхливий розвиток електроніки в наші дні призвів до того що практично у кожного в будинку є не тільки стаціонарний комп’ютер, а й ноутбук, а також телефон або планшет. Всі ці пристрої здатні виходити в глобальну мережу для виконання тих чи інших завдань. Але як всі ці пристрої підключити до провайдера AlDen і мати змогу одночасно користуватись ними через інтернет? Для того, щоб організувати спільний доступ до інтернету через Wi-Fi, потрібно мати роутер(маршрутизатор).
Отже, бездротовий Wi-Fi роутер – це пристрій, який через заведений кабель від провайдера підключається до Інтернету і роздає його по повітрю. Завдяки чому пристрої, що мають Wi-Fi адаптер, створюють одну групу (локальну мережу). Її учасники можуть вільно обмінюватися даними і дистанційно керувати іншими пристроями, наприклад, принтерами, комп’ютерами і так ін. Також роутер потрібен при підключенні інтернету до телевізора.

Якщо ви бажаєте придбати роутер у компанії AlDen, то ми доставимо його до Вас додому, безкоштовно налаштуємо та підключимо всі пристрої
у Вас в наявності до інтернету.
Зверніться до контакт-центру компанії AlDen і проконсультуйтесь з оператором який роутер буде найкраще підходити саме в вашому випадку.

Netis WF2419e

780 грн

Netis WF2409e

780 грн

Netis N1

1380 грн

Netis N2

1380 грн